l

2016-2017 ўқув йили бўйича Ўзбекистон Республикаси Беруний ҳамда Навоий номли 

Давлат степендиялари ва бошқа танлови ғолиблари

k

Санжар

h

Султонов Санжарбек Сойибжон ўғли

“Электроэнергетика” (сув хўжалигида)

таълим йўналиши 4-босқич талабаси,

(Наманган вилоятида туғилган)

 

Беруний номли давлат стипендияси соҳиби

хулкар

Жомуродова Хулкарой Холмурод қизи

“Геодезия картография ва кадастр” таълим йўналиши

4-босқич талабаси,

(Қашқадарё вилоятида туғилган)

 

Беруний номли давлат стипендияси соҳибасиh

 сардор Ҳамидов Сардор Солижон ўғли “Менежмент” (сув хўжалигида) таълим йўналиши4-босқич талабаси,

(Қашқадарё вилоятида туғилган)

 

Навоий номли давлат стипендияси соҳиби

 мухаммад Холиқулов Мухаммад Абдурасул ўғли“Менежмент” (сув хўжалигида) таълим йўналиши2-босқич талабаси

(Навоий вилоятида туғилган)

 

“Қори-Ниёзий” номидаги степендияси соҳиби

 юлдуз Cайфиева Юлдуз Ўктам қизи“Касб таълими” Сув хўжалиги ва мелиорация таълим йўналиши 4-босқич талабаси(Самарқанд вилоятида туғилган)

 

Ўзбекистон Республикаси “Касаба уюшмаси” стипендияси ҳамда “Касбий таълим” фанидан Республика фан олимпиадасининг 3-ўрин соҳибаси

2016 йилги II-тур Республика фан олимпиадаларининг ғолиблари

 

 матжон Султанов Матжон Ғафуржанович “Сув хўжалиги ва мелиорация” таълим йўналиши4-босқич талабаси

(Қорақалпоғистон Республикасида туғилган)

 

“Қишлоқ хўжалиги гидротехника мелиорацияси” фанидан Республика фан олимпиадасининг 1-ўрин соҳиби

 динислам Атакулов Динислам Эрмаганбет ўғли“Сув хўжалиги ва мелиорация” таълим йўналиши4-босқич талабаси

(Тошкент вилоятида туғилган)

 

“Гидравлика” фанидан Республика фан олимпиадасининг 1-ўрин соҳиби

 муштарий Ғаффорова  Муштарийбону Фурқат қизи“Сув омборлари гидрологияси” таълим йўналиши4-босқич талабаси

(Тошкент шаҳрида туғилган)

 

“Гидрология ва гидрометрия” фанидан

Республика фан олимпиадасининг 2-ўрин соҳибаси

 снажар б Байдиллаев Санжар Абдумумин ўғли“Сув хўжалиги ва мелиорация” таълим йўналиши3-босқич талабаси

(Тошкент вилоятида туғилган)

 

 “Назарий механика” фанидан Республика фан олимпиадасининг 3-ўрин соҳиби

 акмалжон Бердимуродов Акмалжон Азамат ўғли“Иқтисодиёт” (сув хўжалигида) таълим йўналиши4-босқич талабаси

(Самарқанд вилоятида туғилган)

 

“Агросаноат комплекси иқтисодиёти”  фанидан Республика фан олимпиадасининг 3-ўрин соҳиби

 

l

2015-2016 ўқув йили бўйича Ўзбекистон Республикаси Президенти Давлат стипендияси ва бошқа номли

Давлат степендиялари танлови ғолиблари

k

1

h

Холхўжаев Бахромжон Ботир ўғли

“Экология ва атроф муҳит мухофазаси”

таълим йўналиши 4-босқич талабаси,

(Тошкент шаҳрида туғилган)

              Ўзбекистон Республикаси Президенти Давлат стипендияси соҳиби

2

                                                 

Холова Сарвиноз Ориповна

“Сув хўжалиги ва мелиорация ишларини механизациялаш”  таълим йўналиши 3-босқич талабаси,

(Бухоро вилоятида туғилган)

Беруний номли давлат стипендияси

ҳамда “Камолот” ёшлар ижтимоий ҳаракати Марказий Кенгашининг

“Камолот стипендияси” танлови соҳибаси

f

k

Тағиев Хабибжон Хасанович

ТИМИ Бухоро филиалининг 4-босқич талабаси,

(Бухоро вилоятида туғилган)

Беруний номли давлат стипендияси соҳиби

         

4

Усмонова Хурсаной Маҳмуд қизи

Касб таълими “Ер тузиш ва ер кадастри”

таълим йўналиши 4-босқич талабаси,

(Тошкент вилоятида туғилган)

 Навоий номли давлат стипендияси соҳибаси

5

j

h

Шербоев Хусниддин Улуғбек ўғли

“Бухгалтерия ҳисоби ва аудит” таълим йўналиши 2-босқич талабаси (Жиззах вилоятида туғилган)

“Қори-Ниёзий” номидаги степендияси соҳиби

6

h

Аманқулова Ҳилола Ваҳобжон қизи

“Ер тузиш ва Ер кадастри” таълим йўналиши 2-босқич талабаси (Жиззах вилоятида туғилган)

“Камолот” ёшлар ижтимоий ҳаракати Марказий Кенгашининг

“Камолот стипендияси” танлови соҳибаси

j

2015 йилги II-тур Республика фан олимпиадаларининг ғолиблари

g

7

j

Тоиров Дониёр Одилович

“Сув хўжалиги мелиорацияси” таълим йўналиши

4-босқич талабаси

(Самарқанд вилоятида туғилган)

“Гидрология гидрометрия” фанидан

Республика фан олимпиадасининг 1-ўрин соҳиби

8

g

Маматалиева Гавҳар Боймирзаевна

“Сув хўжалиги мелиорацияси” таълим йўналиши

4-босқич талабаси

(Сурхандарё вилоятида туғилган)

“Қишлоқ хўжалиги гидротехника мелиорацияси” фанидан Республика фан

олимпиадасининг 1-ўрин соҳибаси

9

g

Адхамов Ўктам Ботир ўғли

“Сув хўжалиги мелиорацияси” таълим йўналиши

4-босқич талабаси

(Самарқанд вилоятида туғилган)

“Гидравлика” фанидан Республика фан олимпиадасининг 1-ўрин соҳиби

10

g

Аллаёров Давронжон Шамсиддин ўғли

“Сув хўжалиги мелиорацияси” таълим йўналиши

4-босқич талабаси

(Самарқанд вилоятида туғилган)

 “Материаллар қаршилиги” фанидан Республика фан олимпиадасининг 3-ўрин соҳиби